4. 3. 2015

artsemestr zima 2015: ilustrace, grafika, sklo a porcelán

s psaním blogovýho deníčku to máme trochu  jako s vytvářením rodinných fotoalb v analogový době. než si všechno proberem, upravíme a promyslíme, funguje záznam už opravdu jen jako vzpomínka na minulost, nikoliv - jak by to snad v instantní blogosféře mělo být - jako zpráva o tom, co se právě děje. podobně to letos dopadlo i s naší výpravou na umprumku.
kromě pár fotek na facebooku jsme zatím z jiných ateliérů než těch s módním a textilním designem nic neukázaly, a i když jste možná klauzury na umprum viděli na vlastní oči, nebo někde na fotkách, my je sem přece jen dáme a budeme doufat, že vás potěší si letošní artsemestr připomenout. třeba jako byste si zalistovali starým albem. módu a textilní tvorbu najdete tady a dneska se mrkneme na ilustraci, grafiku,  písmo, design, malbu, sklo a porcelán.
no a pokud byste přeci jen chtěli vědět o našich výletech na blešáky a do aťasů o něco dřív, zkuste náš instamňau

freestyle embroidery na živém plakátu lucie lučanské

dekorovaný porcelán a plakát wild animals  ilustrátorky nikoly logosové  
série porcelánu martiny hudečkové s vyobrazením vesmírných  krajin podle povrchu jedné vzdálené komety coby analogie k exotickým orientálním motivům na historickém porcelánu.

4 komentáře:

 1. já jsem vděčná velmi! díky. mě uteče vše:)

  OdpovědětVymazat
 2. Vždycky mě zajímalo, co se pak - po klauzurách - s takovými výtvory dělá, nechává si je autor, škola, prodají se, rozdají? Já bych to koupila všechno, což je jeden z důvodů, proč na podobné akce nikdy nechodím...

  OdpovědětVymazat
 3. V našem ateliéru (ilustrace) je většina vystavovaných věcí ke koupi přímo během výstavy. Také není problém se dohodnout na koupi po jejím skončení.

  Nebo si je nechá autor .)

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat