11k

tohle je online domov jedenácti koček, nebo taky elvy katter.


elva katter je catwoman, taková naše zidealizovaná kočičí superžena. její jméno švédsky znamená 'jedenáct koček'. elva je právě tak společenská, asertivní, talentovaná a neúnavná, jak my možná samy za sebe být nedokážeme, dohromady ale ano. elva katter je prostě naše společné alter-ego.

a kdo tedy jsme?

kočky začaly v roce 2011 jako experiment tří kamarádek. prvotní impuls asi pro každou z nás přišel jindy, nikdy by ovšem k ničemu nedošlo, nebýt jany (yana thal), která jako jedna ze zakládajících členek svedla kočky dohromady. pamětníci ji budou znát jako kočku idu. brzy se víc ponořila do příjemných pracovních povinností a na psaní jí nezbyl čas; momentálně žije a pracuje za velkou louží, v kalifornském monterey.

jedenáct koček jsou tedy v současnosti petra a mia, pipilotti a miakarina. víc si o nás můžete přečíst v našich profilech (najdete je po kliknutí na naše fotky vpravo nebo pod jednotlivými články).


obě žijeme v praze, obě nás baví lokální móda a design vůbec. společné máme i útěky do lesa, lásku ke knížkám a prokrastinaci u kultovních televizních seriálů. občas zajdeme na vernisáž nebo na přehlídku a navštívíme některého z našich designérských a uměleckých idolů, občas o tom napíšeme. podporujeme lidi a věci, co podle nás mají smysl a nevykořisťují zvířata nebo lidi. 
tohle je náš koutek internetů.

najdete nás taky tady:

náš e-mail je: elvakatter [at] gmail.com