24. 11. 2013

první vánoční soutěž: 2d3D

advent je za dveřmi a my se těšíme na vánoce. taky se těšíme na adventní kalendář, na sníh, kterej na vánoce zas určitě nebude a na pečení cukroví. jak jsme psaly minule, když jsme ve vodce louhovaly mátu, máme pro vás připravených pár předvánočních soutěží. loňský vánoce na jedenácti kočkách  odstartoval deafmessanger, letos to bude dvojice architektek  petra hlaváčková a martina bílková, který asi znáte pod značkou 2d3D.

vyhrát můžete nakousnutou krychli z perspexu (btw, je to brož)

ode dneška do příští neděle (přesněji do půlnoci 1.12.) u nás můžete vyhrát jeden z krásných šperků z jejich řady volume, která si podobně jako jejich další šperky a objekty hraje s iluzí a perspektivou. v našem posledním článku o 2d3D jsme je sice díky stylizaci fotografií nikoly šrajerové zařadily mezi designové 'jednohubky', což trochu zavání lehkomyslnou degustací, když na ně ale náš zrak kdysi padl poprvé (řada deskriptiva), došlo nám, že cokoliv krásného spojeného s matematikou a geometrií nás - navzdory matfyzáckým traumatům z gymplu - nutí láskyplně sáhnout po kompendiu matematiky.

kontakt na sebe nám prosím  nechte v komentáři pod článkem,  zajímalo by nás však ještě, na co se letos na vánoce nejvíc těšíte. těšíte se třeba na něco neobvyklýho? určitě nám o tom napište. vítěze 2d3D brože vylosujeme a vyhlásíme na blogu jako vždycky. a aby toho těšení nebylo málo, těšit se můžete i na druhou předvánoční soutěž jedenácti koček, oznámíme ji už příští neděli!

37 komentářů:

 1. Já se těším na Paříž, kterou si k Vánocům chceme s přítelem dopřát... ale jinak mě moc potěší každá maličkost... katka.sk@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. těším se na to, jak budu drbat svého tlustého kocoura a budu ho nutit tančit, tak jak sem to dělala jako malá
  Bararuzickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Těším se na klid, na vůně, koledy a dobré víno...
  thecompanylife@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Ačkoliv okolo Vánoc myslí všichni hlavně na rybu, salát, čočku, cukroví či punč, já se těším na tradiční opíkání špekáčků na Štědrý den a následně u kamaráda na samotě pivo, kočky (má novýho kocoura) a zpěv.

  pokornaalice@email.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Netěším se na vůbec nic zvláštního ani neobvyklého. Nejvíc ze všeho se těším na ty nejobyčejnější věci, třeba tradiční pečení cukroví jenom s maminkou, babičkou a flaškou vaječňáku. A taky na náš vlastní stromeček ozdobený péřovým boa, který budeme letos podruhé strojit sami s přítelem. A jo, jsem sentimentální :)

  lucie.konigsmarkova(zavináč)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. na vánoce se netěším, samota vyleze ještě víc na povrch...mňau :x-/
  xlentila@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Těším se hlavně až bude po Vánocích, konkrétně na ráno po štědrém dnu. Všichni si konečně oddechnou, přestanou řešit co nakoupit, upéct, jestli stihnou uklidit..a společně si s rodinou sedneme s punčem a vánočkou ke stromku a v klidu si bez rozpačitých výrazů prohlédnem dárky. Bude čas na to jít si sednout na kafe či pivo s přáteli, jít na procházku se psem a konečně nebudu muset aspoň pár dní myslet na nic důležitého, prostě jazz :)..minimálně do Tří králů :)
  taborova.iveta@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Na Vánoce se nejvíc těším na příští rok - díky kulturnímu diáři, který snad najdu pod stromečkem. Vymyslel ho kulturní web Kulturissimo.cz s papelote (www.kulturnidiar.cz) a jsou v něm už předem vyznačené kulturní události roku 2014, které budou stát za to (abych na ně nezapomněla). Kdyby třeba Ježíšek přihodil pod smrk i kulturní kupony, aby ty akce byly pro socky levnější (http://kulturissimo.cz/index.php?kulturni-kupony&iv=17), bylo by to od něj moc pěkný... To už by asi bylo neskromný, chtít k Vánocům i tu krásnou brož 2D3D...nebo ne? ;)
  sarka.novakova@nkp.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj, já se těším na to, že jsou k sobě lidé v ten adventní a vánoční čas takoví hodnější a vůbec nejvíc na to, že podaruji ty, které mám ráda :)
  hajkova.marketa@email.cz

  OdpovědětVymazat
 10. těším se, až mi dojde tahle knížka)
  http://the-dimka.livejournal.com/6645.html

  drink.more.tea zavinac seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Těším se, až po vánocích vezmu všechny peníze, které dostanu pod stromeček a k tomu rozlousknu své spoření a koupím si foťák. A nechám natisknout nové letáčky a budu dělat kampaň na jarní a letní šití...

  Lace.up.fashion@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Na šneky. Vloni jsem založila novou štědrovečerní tradici .-)
  jarmila.bila@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Těšim se na zlámaný cukroví a smůlu na prstech
  ninakim@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Těším se na zamlžený zimní pohled z okna, na třpytící se vločky sněhu v tlumeném světle pouličních lamp, na vůni jablek se skořicí, na padající jehličí - zkrátka na všechny ty drobné radosti, které dokreslují to pravé vánoční kouzlo. :)

  suzanne89@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. jediná věc na kterou se těším je volno a čas strávený s rodinou na druhém konci republiky a konečně trocha klidu snad...(vánoční klišé)...jinak asi nic moc, tu deformaci tohohle svátku do dnešní podoby nemám moc ráda

  alca.vocelkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. těším se na planoucí krb a vůni stromečku.
  novakova.betka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj, těším se na sníh, je úžasným poslem čistoty a lidé ho zbytečně odsuzují kvůli zimě.V dětství mi bohatě stačil a žádné dary jsem nepotřebovala jen tu bílou nádheru a láskyplnou rodinu.

  k.mickova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Těším se že budou jako každý rok dávat v televizi Popelku a přestože znám příběh nazpaměť, budu netrpělivě čekat na šťastný konec.

  Všechno má mít šťastný konec.. všechny sny a přání, i tahle soutěž má mít šťastný konec (třeba pro mě).

  zackova.zuzana@seznam.cz (Žáčková Zuzana)  OdpovědětVymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 20. Já se zase těším na ráno po Štědrém dni, kdy v pyžamu s horkým čajem v ruce usednu znovu ke stromečku, budu ujídat babiččino vánoční cukroví a přitom budu meditovat u rozbalených dárků a použitých vánočních papírů. To ráno "po" má pro mě takovou, správnou tichou a uklidňující atmosféru!
  petrulin@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 21. calwen.cz@email.cz
  těším se na vánoční svátky hlavně kvůli pohádkám, na Vánoce jako takový se netěším vůbec.

  OdpovědětVymazat
 22. ..těším se na dny co se zpomalej, na sníh a mráz za okny, na usměvavý dětský tváře, na večery prohřátý..
  sayulalaa@yahoo.com

  OdpovědětVymazat
 23. těším se na vánoční procházku podél Lužnice...IlonaPribylova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Těším se na čtení bez výčitek, živej betlém, půlnoční...
  bara-amelie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. těším se na ponožky, co mi babča plete každý rok..těším se na domácí tofu místo kapra..těšém se, že budeme všichni spolu...těším se na jaro)
  anezko@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. lehnu si na vorvanidlo, pustím telebrndu a budu koukat na filmy pro pamětníky :)
  vanilka120@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Těším se na ten okamžik, kdy to bude všechno za náma a řeknem si "Jo, už se těším na další Vánoce..."

  izurkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Hrozně se těším na pečení cukroví a taky na to, až zabalím všechny dárky a dám je na hromádku...!
  holkazvenkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Těším sem, jak budu hlídat stromeček před útoky našeho syna. Jsou to jeho první Vánoce!!!
  renata.randal at gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. Těším se na to, jak budou moje dětit rozbalovat dárky a na jiskřičky v očích, které u toho budou mít.
  katka@designville.cz

  OdpovědětVymazat
 31. Jako správný vegan/vegetarián - obžera se nejvíc těším na cukroví :)
  Samozřejmě nějaké raw, nějaké konopné a oříškové a nějakou klasiku v podobě upravování těsta na linecké, pak patlání čokolády z kakaového másla, vyrábění konopného mléka ... a jak to tak poslouchám, asi i shánění větších kalhot v povánočních akcích :)

  evacivrna@mail.com

  OdpovědětVymazat
 32. Těším se na radost svých dětí a na večerní procházky, kdy je všude prázdno, protože většina lidí je zalezlá doma. Těším se i na horký zázvorový čaje a sníh na horách... takže nic neobvyklého, ale spíš takové drobnosti, které těší mnoho lidí.
  karay(zavináč)seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Co miluji na Vánocích....že se výborně nadlábnu, hodím se do pohody a budu ujídat ze stromečku. Tato akce je baví a dodámá mi určité vzrušující pocity, jelikož už do malo to znamenalo zakázané ovoce. :D

  vlasta.cervenkova.vc@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 34. Tesim se na volno (: evaturko@email.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Těším se na rozzářené dětské oči.
  anna.kisova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 36. Na rodinu...a zelňačku :)

  lenka.odvarkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. já se těším, až si konečně odpočinu od pracovního shonu a aspoň na 3 dny totálně vypnu.

  ver.langerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat