31. 1. 2012

just another monday morning


vím, dneska je úterý. a fotky jsou z neděle. navíc nemám ráda anglický názvy česky psanejch textů, ale život nejde člověku vždycky úplně na ruku; jarvisovi se nedá odolat a když zpívá 'Is this the light of a new day dawning? A future bright that you can walk in? No it's just another Monday morning, Do it all over again', tak je prostě pondělní ráno. v neděli i v úterý.

to se takhle kočičí princezny rozhodly, že se sejdou, aby byly kreativní, jenže se to nějak zvrtlo. nedělní pondělní náladě člověk (natož kočka) zkrátka neporučí.
začalo to nevinně; komiksama jako peanuts nebo pod dekou. jenže jarvis udělal svoje a od dějin smrti je to už jenom kousek k terrymu richardsonovi. asi to jinak než pornem ani skončit nemohlo.. 

tohle je zatím jenom ochutnávka a hudební doprovod; fotky a mnohem víc knížek čekejte v nejbližích dnech. a jako obvykle vás kliknutí na obrázek s playlistem přivede k mixu. 8 komentářů:

 1. genialni fotky, to musela byt paradni zevlovaci nedele ;)

  OdpovědětVymazat
 2. tyjo toni morrison jsem hrozne zboznovala na gymplu! diky, musim si neco od ni stahnout do kindlu do svoji kolekce starych oblibenych knih :)

  OdpovědětVymazat
 3. :))
  bombová posteľ a tie svetielka... a gramofón! ja mám doma platne, ktoré si nemám na čom púšťať... úžasná atmosféra ide z tých fotiek, chcela by som zažiť takú pohodu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. díky, taky mi chvíli trvalo si k deskám pořídit ten gramec, ale už jsme spolu pěkných pár let

   Vymazat
 4. Co je to za knížku na předposlední fotce? Kalanka

  OdpovědětVymazat
 5. super to je :)

  www.karissaworld.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 6. fever ray ou jé, ihned ucho stavím :)

  OdpovědětVymazat