12. 4. 2013

By Méliana koncept store v Novestě

taková 'chemise à mouche' by se nám moc líbila

V pražské La Gallery Novesta se na vás třesou francouzské návrhářky a značky z koncept storu By MélianaTakové pop-up shopy pořádá Méliana pravidelně na různých zajímavých místech, v Praze však poprvé. Francouzskému koncept storu v Novestě, který je mimochodem součástí doprovodného programu letošních Shooting Fashion Stars, předcházelo představení některých přivezených návrhářů na nedávném jarním fashion weeku. Mezi ně patřila i Češka Kateřina Geislerová, která tvoří v Paříži a dalo by se říct, že i tak trochu 'pařížsky'.  Načichat se jarní  atmosféry a nabrat trochu francouzského stylu  si do Novesty můžete přijít ještě dnes a zítra (do soboty 13.4.). A pak zase au revoir.

jak jste si všmly už u 'muší' košile, pánské věci si taky udělaly výlet do prahy
tyhle dětský gumáky naštěstí patří v novestě mezi stálice

detail rukávku (vanina escoubet)
  
                          řasení na šatech, které dělají pěknou fazónu  (kateřina geislerová)fashion newspaper jako pravidelný up-date v la gallery novesta (coming soon...)

z kolekce bot, které pro novestu navrhl bratr madonny christopher ciccone
krásný  potisk na kalhotách (sylvia rielle)pokud vás ale třeba nezajímá Francie, hlavní showroom lerošních SFS se nachází ode dneška do neděle v prostorný galerii FIM přímo naproti vchodu do Masarykova nádraží. tam najdete spoustu starých známých Čechoslováků a také nové mladé talenty. k tomu všemu i modely z včerejší přehlídky. takže my tam určitě jdem!

1 komentář:

  1. Taky se chystám, ale včera eště nebyl čas! Těším se!

    OdpovědětVymazat