29. 2. 2012

jak to teda vlastně tenkrát bylo s línejma kočkama v posteli


bylo nebylo, v praze žila jedna děsně líná kočka, co pozvala na slumber párty další líný kočky, a trvalo jí neuvěřitelně dlouho, než zvládla vybrat fotky a dát je na jejich společný fešnblogísek. aby si z toho jako mohly pak dělat srandu. jaká byla zábava nechat se kousat do rukou, pohoršovat se nad pornofotkama v knížce od terryho richardsona, číst si pochybný komiksy i seriózní literaturu (pravda, kočky si donesly i vlastní, protože věci jako dějiny smrti se u mě nevedou..)! tahle jedna líná kočka (čti: miakarina) měla na starosti o tom  všem napsat, ale líný kočky jsou prostě líný a haters gonna hate, a tak všechno trvalo hrozně dlouho a povídání o těch knížkách ještě pořád není připravený. tak tady jsou aspoň fotky.

 

šedý svetry (s kočkama i bez) second hand, zavinovací svetr yana thal, mikiny a medvídek v posteli dita rakouská/catapult

postel i divný věci v bytě jsou moje, za trpělivost a příjemnou návštěvu děkuju kočkám Pé a Ká. a příště už fakt o těch knížkách...slibuju!

7 komentářů:

 1. Moc pěkný fotky:) Ta číča vypadá skoro jako naše :)

  OdpovědětVymazat
 2. heeeej, vrat mi moju kočku:-D velmi prijemny byt. taky intelektualsky. Cloveku sa zvysi iq uz iba preto, ze donho vojde:-D

  OdpovědětVymazat
 3. hádanka: kolik bylo vlastně přítomných koček? (5)=)

  OdpovědětVymazat
 4. tohohle terryho máme v olomouci na bytě a vždycky jsou všechny naše i růnčiny návštěvy strašně pohoršené a šokované, jako " a co je tohle, ty brďo?!"....no, teď jsme dokoupili lachapella, což asi taky bude vzbuzovat různorodé reakce. a pak ještě terezu vlčkovou, ale tam to vidím spíš na ty pozitivní.:)

  OdpovědětVymazat
 5. Krátkovlasá kočka je sestrou kudrnaté kočky? :D

  OdpovědětVymazat
 6. Ale vypadáte spolu hezky. Na jednu stranu podobně, na druhou vlasy vytvářejí zajímavý kontrast. Kudrliny tiše závidím :D Takové na hlavě nemám. Krátké vlasy jako kamarádka jsem měla.
  Jinak fotky jsou krásné. Všem kočkám to sluší.

  OdpovědětVymazat