16. 9. 2011

v cukrárně

Bylo nebylo...
Za sedmero horami a sedmero řekami stálo jedno cukrové bludiště. Zrcadla se v něm zlověstně blyštěla a nedávala těm, co se dostali do nitra labyrintu, příliš naděje k úniku. Zbloudilým princeznám, které zde zlý čaroděj (sedmdesátkovej David Bowie) věznil, nezbylo než přistoupit na jeho špinavou šlehačkovou hru a prokousat se všudypřítomným cukrovím ven. Princezna Pé a princezna Ká už od té doby nebyly žádné limonádové princezny...

na zbytek pohádky a na pořádný obrázky si budete muset počkat do pondělka. (pokud nás ovšem nesežere vlk.)

zatím si - kliknutím na playlist -  pusťte oblíbenou hudbu zbloudilých princezen (kterým je jedno, že je v bludišťovém království všichni nenávidí).

peaches - i don't give a fuck // pink grease - lou reed // le tigre - tko // pixies - the sad punk // masshysteri - låt dom hata oss // virgin mega whore - stomach full of razors // neils children - i hate models //the make-up - born on the floor // blonde redhead - mother // black cat #13 - the girl with the wire skull // twisted charm - whore // sick lipstick - knit-stitch/crotch itch // help she can't swim - are you feeling fashionable?

6 komentářů:

 1. Snad nikdy jsem na ničím blogu - krom svého - neviděla výraz sedmdesátkový. A přitom ... jak jinak to vyjádřit.

  OdpovědětVymazat
 2. naj, naj, najlepšie, milujem "chodiť" na tento blog :)

  OdpovědětVymazat
 3. I don't give a fuck - nejlepší! Tak se asi každý někdy cítí :D a vůbec skvělej playlist.
  a jedině kvůli tvým fotkám se těším na pondělí :D

  a děkuju moc :)

  OdpovědětVymazat
 4. I really like the colors of your blog, so artistic!

  Kiss,
  Froso from Style Nirvana.

  OdpovědětVymazat